Година добра і милосердя

2012-11-14

/Files/images/PB140191.JPG

14 листопада бібліотекарі філії №15 провели годину добра і милосердя з учнями 2-4 класів ЗОШ №22 (група продовженого дня)

Мета заходу: навчити учнів культури спілкування, виховання любові до батьків, любові до природи, формування почуття обов’язку і відповідальності за свої вчинки. Діти були дуже активними, відповідали на запитання, виконували завдання, уважно слухали невеликі оповідання. Разом з бібліотекарем робили висновки про почуте, висловлювали свої думки. Найбільше сподобалося дітям останнє завдання: кожна дитина на промінчику написала рису характеру доброї людини, а потім всі промінці добавили до намальованого сонечка.

Ми сподіваємось, що кожна дитинка після нашої зустрічі стане трошки добрішою, кращою, вихованішою, милосерднішою.

/Files/images/PB140193.JPG