В гості до бібліотеки

2012-11-22

/Files/images/PB220201.JPG22 листопада до бібліотеки-філії №15 завітали незвичайні гості- вихованці дитячого садка №69 « Кристалик », групи №7.

Маленькі чомучки ще з порогу обсипали бібліотекарів градом запитань.

Все їм було цікаво, кортіло зазирнути в кожну шпаринку, доторкнутися до книг та журналів, і звичайно потримати нашого домовичка Кузю, який вдень і вночі охороняє безцінні скарби.

Екскурсія по бібліотеці проходила в формі діалогу- ми їм, а діти – нам.Скільки нової інформації отримано з обох сторін, скільки нових знайомств, дотиків рук і допитливих очей!

Діти познайомились з розкладом роботи бібліотеки, абонементом та читальною залою, правилами користування книгою та книжковим фондом.

Під силу були малечі загадки по улюблених казках, створення віршів.

Перегляд журналів і обговорення головних персонажів міг продовжуватись безкінечно.

Та головне, що діти залишали стіни бібліотеки з доповненим лексиконом слів, новими знаннями, почуттям задоволення та впевненості, що скоро повернуться сюди.