Година пам'яті

2012-11-24

/Files/images/PB240247.JPGЗ кожним роком правда про Голодомор 1932-1933 р.р. в Україні дедалі більше поширюється серед української і світової спільнот.Сьогодні не викликає сумніву, що тоді сталінський тоталітарний режим вчинив жорстокий злочин проти української нації, внаслідок якого мільйони українських селян були виморені штучно організованим голодом.

« Там у небі чорний крук..» під такою назвою пройшла година пам’яті в бібліотеці філії №15 в рамках клубу «Євшан». Лунали поезії Олени Надутенко, Вадима Шкурка,

спогади Тимофія Гусинського , який був очевидцем цих страшних подій, ділилась спогадами про тяжке повоєнне життя Євгенія Меньшикова.

Свічка пам’яті горіла протягом усього заходу, рядки поезії западали глибоко в душу і викликали щемливу сльозу.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тисяч і тисяч земляків наддніпрянців, хліборобів з діда- прадіда, яких позбавила життя безкровна війна, розвязана тоталітарним , комуністичним режимом.

Ідуть роки, минають десятиріччя, набрало свого розгону двадцять перше століття, та пам”ятати про страшні роки голодомору треба завжди, памятати і розповідати нащадкам., щоб в майбутньому ніколи не повторювався той страхітливий за своєю жорстокістю і жахливий за значенням голодний тридцять третій рік.

Бібліотекар читального залу провела огляд книжкової виставки: «Уроки історії: Голодомор 1932-1933 років».

Присутніх -24.