Родина, як зірка єдина

2014-12-04

/Files/images/DSCN3363.jpg

4 грудня в бібліотеці-філії №15 селища Гірничого відбулося сімейне свято « Родина, як зірка єдина».

До цього заходу працівниками бібліотеки була оформлена фото-виставка «Щаслива родина» та книжкова виставка «Мама, тато, я і книга».

Святково вбрана читальна зала привітно зустріла вихованців 3-а класу загальноосвітньої школи №22 та їх рідних. Діти віршами, піснями та танцями звеличували своїх батьків, низенько вклонялись бабусям і дідусям та дарували щирі посмішки, хороший настрій та тепло маленьких сердець.Бібліотекар Галина Артеменко провела конкурс «Родинна злагода», який продемонстрував всім присутнім, як добре діти та батьки знають інтереси та смаки однин одного.

В дружньому двобої дорослі і діти відповідали на питання вікторини «Чи знаєте ви казки?». Перемогла звичайно дружба та хороший святковий настрій.

В нелегкім сьогоденні такі свята допомагають об’єднувати родину, клас, Україну.

Присутніх- 54