Цікаві зустрічі

2012-11-29

/Files/images/PB290212.JPG

Як приємно, що сьогодні 29 листопада в нашій бібліотеці-філії №15 знову гамірно і весело. Адже на зустріч з письменницею з Компаніївки Людмилою Солодовою завітали учні 4-Б класу ЗОШ №22 (класовод Драч П.М.).

Діти з задоволенням перегляглянули слайд-презентацію «Письменники Кіровоградщини – дітям», активно відповідали на питання вікторини.

Але найбільше їх вразила розповідь самої письменниці, яка презентувала свої перші дві збірочки казок: «Серпень у Кіровограді» та «Вересень у Кіровограді». Це гарно ілюстровані, яскраві, цікаві книги. Декілька казок діти почули у виконанні авторки. А скільки запитань було у маленьких чомусиків, на які Людмила з задоволенням відповідала.

Діти теж підготувалися до зустрічі і написали чудові казочки та оповідання про наш дендропарк. Найкращі твори юні таланти прочитали і отримали грамоти.

А кращим читачам 4-Б класу Л.Солодова подарувала свої казки. Бібліотека теж не залишилась без подарунка, за що ми дуже вдячні.

/Files/images/PA300109.JPG/Files/images/PA300106.JPG