Бібліотечний Всесвіт

2014-12-25

/Files/images/DSCN3522.jpg

Під такою назвою пройшов в бібліотеці-філії №15 звіт перед населенням. Бібліотека дійсно стала інформаційним центром, територією творчості, місцем, де можна поспілкуватися з друзями, почитати цікаву книгу, чи скачати фільм. Тут можна подзнайомитись з виставкою живопису, або декоративно-ужиткового мистецтва, які дозволяють на більш високому рівні здійснювати естетичне виховання, залучати мешканців мікрорайону до культури та національного відродження.

Завідуюча бібліотекою Катерина Натальченко розповіла про здобутки і перемоги в 2014 році, тісну співпрацю з громадськими організаціями міста: «Єлисаветградським узвозом», літературними об’єднаннями «Парус» та «Степ», музичною школою №4 та загальноосвітньою школою №22.

Завершився захід концертом самодіяльного гурту «Гірничанка», чашкою запашного чаю та хорошими відгуками про роботу бібліотеки.