Всесвітній день дитини

2016-11-18

/Files/images/novini2015/DSCN8871.jpg

18 листопада в бібліотеці-філії №15 до Всесвітнього дня дитини проведено захід « Діти за щасливе майбутнє». Вчитель Прокопенко Інна Петрівна та бібліотекарі підготували святкову програму: слайд-презентацію по правовому вихованню, познайомили з Конвенцією про права дитини, провели казковий правознавчий турнір, наголосили, що кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Діти – наше майбутнє, і кожен маленький українець повинен зростати щасливим і знати свої права, передбачені Конвенцією про права дитини, яка була прийнята резолюцією 44/25 Генеральної асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Саме тому, щорічно, 20 листопада, світова спільнота святкує Всесвітній день дитини.