Віртуальний зоопарк

2017-10-26

/Files/images/novini_2017/DSCN2021.JPG

26 жовтня у бібліотеці-філії №15 відбулося засідання дитячого клубу «Запитайко».

Бібліотекарі підготували ряд заходів про природу та її значення у житті людини. Юні користувачі подорожували віртуальним зоопарком та отримали відповідь на питання: яка тварина народжується з ріжками? Чи існують русалки? Хто такий дюгонь? Чому чапля стоїть на одній нозі?

Було проведено мульт-хвилинку "Таємниці живої природи" та оформлено тематичну поличку "Дива живого світу", а також здійснено біологічну подорож "Що потрібно для життя рослин". Діти переконалися, що світ природи багатий і різноманітний. Чого варті сотні тисяч видів тварин і рослин, більшість з яких ми ніколи не бачили у житті. А найголовніше те, що людина не просто користується тим, що природа дає їй, а cама становить її невід’ємну частину. А тому природу необхідно берегти.