Є такий обов’язок – захищати Батьківщину

2017-12-05

/Files/images/novini_2017/DSCN2324.JPG6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України. До цієї дати в бібліотеці-філії №15 оформлено викладку літератури «На варті Вітчизни», на якій представлені документальні та художні твори, матеріали із періодичних видань про історію і сьогодення української армії. Бібліотекарі розповіли юним користувачам про героїв-земляків, які віддали свої життя, захищаючи цілісність нашої держави. Згадали і тих, хто несе військову службу в зоні АТО за їх незламну силу волі та безстрашність. Презентували слайд-презентацію, та патріотичний куточок «Учасники АТО з Гірничого». Працівники бібліотеки долучились до привітань воїнів на передовій, надіславши їм дитячі малюнки, листи та смаколики.

Маємо надію, що юне покоління стане справжніми патріотами, мужніми захисниками Вітчизни.