Новорічна плутанина

2018-01-13

/Files/images/novini_2017/DSCN2460.JPG

Новий 2018 рік в бібліотеці розпочався за гарною традицією весело, гамірно, яскраво. 13 січня бібліотекарі філії №15 провели день інформації «Новорічна плутанина: народні звичаї вивчаємо та зберігаємо». Читальна зала, прикрашена національними вишивками та предметами української старожитності, вабила до себе малих і дорослих щедрувальників. Книги, представлені на виставках «Немає переводу добрим звичаям народу» та «Щасливого Нового року!», допомагали юним користувачам вивчити нові колядки та щедрівки, а ще поринути у світ сивої давнини. До бібліотеки завітали гурти щедрувальників з музичної школи №4 та самодіяльний колектив «Гірничанка». Вони подарували працівникам бібліотеки і відвідувачам справжнє дійство . В цей день лунали щедрівки, різдвяні пісні, вибрикувала Коза. Повчальне, веселе, динамічне видовище вразило, заінтригувало та залишило всім чудовий настрій та щирі усмішки. Працівники філії прагнуть долучити дітей до національних українських свят, і вже стало традицією на селищі Гірничому проводити віншування, щоб багатим і щедрим був Новий рік.