День Валентина

2018-02-14

/Files/images/novini_2017/DSCN2604.jpg

Найромантичніше свято року – День Святого Валентина.

Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.

Завітав Святий Валентин і до читачів нашої бібліотеки- філії №15. Бібліотекарі підготували для відвідувачів нашої бібліотеки романтичну книжкову виставку під назвою «Любов живе в моїх долонях».Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання.

Після знайомства з красивими історіями кохання користувачі взяли участь у акції "Валентинка читацьких симпатій". На листівках у вигляді сердечок вони писали назву улюбленої книги та опускали її до " Скарбнички читацьких симпатій".

В читальному залі працівники бібліотеки провели конкурсно-розважальну програму «Подаруй Валентинку» для учнів 4 –А класу. Це свято принесло світлі і теплі почуття, доброту і любов до рідних, близьких і друзів. У День св. Валентина в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок. Учасники конкурсної програми в подарунок отримали книги нашої землячки Катерини Рибченко.