Через книгу - до дитячих сердець

2018-03-15

/Files/images/novini_2017/DSCN2562.jpg

15 березня розпочався тиждень дитячого читання в бібліотеці-філії №15. Це час активного спілкування дітей між собою, традиційні та інноваційні заходи популяризації дитячої книги. Адже серед безлічі книжок - давніх та сучасних, серйозних та веселих - найкращі написані для дітей. Переглядаючи на абонементі літературну експозицію «Ми діти європейської родини», бібліотекар Кулик О.С. разом з дітьми мандрувала по сторінках творів дитячих письменників Європи.

А в читальній залі діти знайомились з творчістю найвідомішого сучасного українського письменника та казкаря – Всеволода Нестайка. Своїми веселими, дотепними, мудрими казками й повістями автор радує, веселить і повчає. Діти переглянули фільм «Сонячний класик», відповідали на питання вікторини за творами письменника.

Цей день подарував всім присутнім гарні враження, чудовий настрій та зустріч з найкращими книгами.