Великодній бібліофреш

2018-04-05

/Files/images/novini_2017/DSCN2874.JPGНапередодні свята Великодня в бібліотеці-філії №15 відбувся бібліофреш «Великодні мотиви». Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповіли бібліотекарі і видання, які представлені на презентованій дітям книжково-ілюстративній виставці «У мить святого воскресіння». Найбільше ж сподобалися читачам великодні яйця з бісеру, які виготовила майстриня «Єлисаветградського узвозу» Наталія Дефорж. Для майстрів бібліотекарі презентували видавничу продукцію: буклети «Чарівний світ мистецтва», «Суцвіття творчого натхнення», «Невичерпне джерело народної душі», які популяризують творчість митців міста Кропивницького.

Такі заходи спонукають до творчого розвитку особистості та надихають на читання.