За мирне небо!

2018-06-05

/Files/images/novini_2017/DSCN3519.jpg

Останніми роками бібліотека-філія №15 стала місцем, де можна цікаво, корисно, а головне - весело провести свої літні канікули. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книжки. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Так з 5 по 22 червня бібліотека прийматиме в себе пришкільний табір «Барвінок» загальноосвітньої школи №22. Програма «Літні канікули в бібліотеці» включає низку різноманітних захоплюючих. цікавих, корисних, веселих та інтерактивних заходів. Кожен виховний захід супроводжується мультимедійним відео - переглядом.

Відкриття літніх бібліотечних канікул відбулося 5 червня стріт-артом «За мирне небо».

Учні 3-х класів на асфальтній доріжці змагалися на кращий малюнок, познайомились з літературними новинками та переглянули відео «Для умілих рук – поради».

А для учнів 1-х класів бібліотекарі провели народознавчу годину «Ой зів’ю віночок».

Навчили як треба плести вінок напередодні свята Івана Купала. Скільки та які квіти мають бути вплетені, щоб вінок став справжнім оберегом. Кожна дівчинка, приміряючи віночок, на кілька хвилин уявляла себе польовою Царівною, або ж справжньою Мавкою. Бібліотекар Галина Артеменко познайомила вихованців табору з виставкою «Барви народних мистецтв», яка експонується в читальній залі.

На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!