Безпечний відпочинок

2018-06-20

/Files/images/novini_2017/DSCN3804.jpg

Зробити відпочинок користувачів - дітей активним, пізнавальним, пам'ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм, а головне безпечним, ставить за мету бібліотека-філія №15, що на селищі Гірничому. «Абетка безпеки від бібліотеки» під такою назвою 20 червня пройшов захід для вихованців табору «Барвінок» загальноосвітньої школи №22. Бібліотекарі розповіли які небезпеки очікують мандрівників та туристів в лісі, горах, біля водойм. Яких комах, плазунів та звірів слід остерігатися, перебуваючи на відпочинку. А ще юні непосиди дізналися про «небезпечні іграшки», які можна знайти навіть у дворі свого будинку. Як треба діяти, якщо ви знайшли підозрілі предмети. Тож бажаємо юним користувачам приємно та весело провести літні канікули.