Краєзнавчий турнір

2018-07-17

/Files/images/novini_2017/DSCN3883.jpg

Золоті ключі краю: історія, культура, література

17 липня в бібліотеці-філії №15 відбувся краєзнавчий турнір. Команди «Краєзнавці» та «Читачі Кропивницького» змагалися за звання кращих знавців історії, архітектурних пам’яток, культури рідного міста, творів письменників-земляків. Всім присутнім бібліотекарі презентували книжкову виставку «Відкрий для себе рідний край», переглянули відео про наше місто, та слайд-презентацію «Туристичними маршрутами селища Гірничого» Турнір, який проходив у формі краєзнавчої подорожі, пролягав через такі станції: «Сторінки історії нашого міста», «Впізнай рідне місто», «Славетні імена Кіровоградщини», «Моя маленька батьківщина», «Сучасне місто Кропивницький», станція «Літературна». На кожній зі станцій учасники відповідали на бліц-питання, демонстрували свої знання і здібності.

Наприкінці заходу відбулося нагородження переможців призами.