Медовий спас завітав до нас.

2018-08-14

/Files/images/novini_2017/DSCN3950.jpg

З метою поглибити знання юних читачів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, навчити захоплюватися невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, працівники бібліотеки - філії№15 цікаво і змістовно провели свято Маковія. Під час проведення фольклорної толоки « Медовий спас завітав до нас» діти разом з бібліотекарями створювали «маковійчики»,( букети з городніх та польових квітів). Ходили до церкви на освячення квітів, меду та фруктів. Подорожували народознавчим екскурсом « Свято Маковія за українськими традиціями», відповідали на питання вікторини. А найцікавішим моментом цього дня було приготування страви «шулики», адже кожен бажаючий вчився розтирати макогоном мак у макітрі. Куштувати на смак та доливати меду, щоб святкова страва була смачнішою.

Сподіваємось, що нам вдалося залишити у всіх юних користувачів нашої бібліотеки самі позитивні враження від цікавого та пізнавального святкування.