Скарби таємниць із книжкових полиць

2018-08-22

/Files/images/novini_2017/DSCN3982.jpg

Колектив бібліотеки-філії №15 багато уваги приділяє формуванню інформаційної культури юних користувачів. З метою навчити читачів самостійно проводити пошук потрібної інформації в різних видах видань , залучати учнів до використання довідкової, енциклопедичної та сучасної літератури для дітей, 21 серпня працівники бібліотеки провели літературний квест «Скарби таємниць із книжкових полиць». Таємнича операція «Пошук», яка була частиною заходу, зацікавила та заінтригувала пошуковців. Відповіді на питання знаходили в Інтернеті, картотеках, довідниках та на полицях книжкових виставок. Використання інноваційних та ігрових методів, які доповнюють і підсилюють традиційні бібліотечні форми, дають позитивні результати , залучають дітей до читання.