В очікуванні новорічних свят

2018-12-07

/Files/images/novini_2017/DSCN4764 - Копія.jpg

Зима – не тільки найхолодніша пора року, а й найбільш книжкова . Холодний зимовий вечір найкраще присвятити приємній книзі. Та, мабуть, найголовнішим атрибутом цієї прекрасної пори є прагнення до затишку і тепла. В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Дуже приємно, що одне з таких затишних місць - це бібліотека.

Запрошуємо всіх читачів до бібліотеки – філії №15, що на селищі Гірничому і впевнені, що зачитавшись улюбленою книжкою, на зміну кепському, прийде справжній передсвятковий новорічний настрій. Працівники книгозбірні створили затишну інсталяцію «В очікуванні новорічних свят». Камін завжди символізує родинне вогнище, біля якого так приємно поспілкуватись зимовими вечорами. Та разом з тим інсталяція розкриває книгу, як вічний вогонь мудрості, народних звичаїв та святкувань.

Оскільки на сьогоднішній день стало модним робити селфі, та фотосесії, запрошуємо всіх бажаючих до сімейних фотозйомок.