Чим хата багата

2019-01-15

/Files/images/novini_2017/DSCN5056.JPG

Чим багата українська хата

15 січня працівники бібліотеки цікаво і змістовно провели новорічний калейдоскоп «Чим багата українська хата». З метою поглибити знання юних читачів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, навчити захоплюватися невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу та передавати традиції нащадкам.

Чому на Різдво готують багату кутю й саме дванадцять страв на Святвечір, що символізують деякі страви, яких традицій дотримувалися українці цього вечора, які ще свята продовжують зимовий календарний цикл. Про все це розповіла учням 2-Б класу загальноосвітньої школи №22 завідуюча бібліотекою-філією №15 Катерина Натальченко .

Завітав до бібліотеки і гурт дорослих колядників, який порадував дітвору старовинними щедрівками, віншуваннями та засіяв зерном, щоб всі були здорові щасливі та багаті. Давні різдвяні традиції відроджуються сьогодні.