Обереги- символи любові й незрадливості

2019-04-11

/Files/images/novini_2017/DSCN5458.jpg

Скільки ніжних слів придумав народ, щоб висловити свою гарячу любов до землі, де народився і живе. Кожна людина повинна завжди пам'ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, рідну мову, звичаї, обряди, обереги. Саме з цією метою 11 квітня в бібліотеці-філії №15 проведено захід "Обереги – символи любові та незрадливості." Цікаве і змістовне свято сприяло не тільки творчій, а й пізнавальній і повчальній діяльності всіх присутніх. На гостини бібліотекарі запросили вихованців загальноосвітньої школи №22 та майстринь «Єлисаветградського узвозу». Діти дізналися про обереги, які символізують достаток, невичерпну людську доброту, щирість, привітність, гостинність. Минається все, але незмінними залишаються батьківська хата, мамина пісня, бабусина вишиванка, українська писанка та лялька - мотанка, які "вічними ліхтариками" будуть освітлювати життєвий шлях майбутніх поколінь.