День довкілля

2019-04-20

/Files/images/novini_2017/DSCN5531.jpg

20 квітня в бібліотеці-філії №15 під гаслом: «Неси добро у світ природи!» проведено День довкілля. Колектив бібліотечних працівників разом з юними користувачами заклали квітник біля знаку мікрорайону селища Гірничого.

Бібліотекар Галина Артеменко презентувала книжкову викладку «Збережемо красу природи, бо ми її частинка» та познайомила присутніх з проблемами екології навколишнього середовища. Турнір розширив коло екологічних знань учнів, та переконав, що лише розумне використання досягнень хімії принесе користь людині. Захід супроводжувався презентацією та відеороликами про екологічну ситуацію на Кіровоградщині, в Україні та світі і сприяв поширенню екологічних знань, озелененню території на збереженню довкілля.