Ми нащадки козаків

2019-10-09

/Files/images/novini_2017/20191009_121908.jpg

З нагоди святкування Дня захисника України бібліотекарі філії №15 провели для учнів 3-Б класу загальноосвітньої школи № 22 літературно- музичний мікс «Ми нащадки козаків». Метою заходу було розвивати у дітей творчу, поетичну активність, інтерес до історії України, патріотичні почуття, пишатися тим, що ми є нащадками козаків, поважати і прославляти героїв сьогодення.

Учні отримали цікаву історичну та пізнавальну інформацію про мужніх та відважних козаків під час перегляду історичного екскурсу «Хто такі козаки». Активно приймали участь в ігровій програмі «Козацькі розваги», показуючи свою спритність, винахідливість, кмітливість та козацьку силу.

Майбутніх захисників України бібліотекарі привітали літературними новинками, а батьки солодощами.