Краса української мови

2019-11-08

/Files/images/novini_2017/DSCN6438.JPG

8 листопада в бібліотеці-філії № 15 пройшов день бібліографії «Краса і сила української мови». Протягом дня бібліотекарі презентували читачам виставки: Читай українське – не пожалкуєш» (абонемент) і «Мова–це духовна святиня народу»(читальна зала). Читачі мали змогу ознайомитись з літературою, яка розкриває красу і багатство рідної мови. Приймали участь в грі-вікторині «Неправильно – правильно», ознайомились з інформаційною мозаїкою «У пошуках знань: українські словники і довідники», а також отримали консультації біля систематичного каталогу.

Для наймолодших користувачів – провели мовознавчий турнір «Моє багатство – рідна мова». Під час якого діти переглянули відео-екскурс про тернистий шлях рідної мови, складали прислів’я та відгадували загадки. Переможці в написанні дитячих казок отримали грамоти. А головне, зробили висновок, що мова – це духовний скарб нашої нації, не просто засіб людського спілкування, але це й те, що живе в наших серцях і ми повинні не тільки знати, а й збагачувати найцінніше багатство людини.