Миколай мандрує світом

2019-12-19

/Files/images/novini_2017/DSCN6644.JPG

19 грудня в бібліотеці-філії №15 було весело та гамірно. Діти зібрались на свято «Добро і милосердя Святого Миколая»». Спільний захід музичної школи №4, Гірничої гімназії та бібліотеки підсумував виховну та дозвілеву роботу за 2019 рік. Девізом свята були слова «Твори добро». Учні початкової школи мандрували історичним екскурсом та дізналися про добрі справи і милосердя Святого Миколая. Чому його називають чудотворцем, і чому в цей день чемні діти отримують подарунки, а невиховані різочку під подушку. Бібліотекарі запропонували присутній на святі малечі ряд конкурсів: прикрасити новорічну ялику, відгадати, хто сховався під маскою та одягти казкового героя. Запрошена на свято поетеса Антоніна Корінь привітала дітей новорічними віршами. Весело водили хоровод, виразно читали поезії, співали новорічних пісень, за що й отримали подарунки від Святого Миколая та бажання творити добрі справи.