Від Різдва Божого...

2020-01-14

/Files/images/na_sayt/DSCN6661.JPG

14 січня бібліотекарі філії №15 провели годину обрядовості «Від Різдва, святого гожого до Водохреща Божого». За народними традиціями новорічні свята яскраві та веселі. Саме таку атмосферу доброго, щирого, сповненого жартами та сюрпризами свята створили бібліотекарі філії №15 для вихованців 1-3 класів Гірничої гімназії. Мета заходу: ознайомити дітей з традиціями рідного краю, прищепити любов та повагу до свого народу, відчути себе частинкою великої української родини.

Вже традиційно завітав до бібліотеки з віншуваннями та щирими побажаннями гурт колядників музичної школи №4 з цікавою програмою «Свято Маланки та Василя». Діти активно брали участь у театралізованому дійстві, декламували вірші про зиму, відповідали на питання вікторини, а ще показали свої таланти та визначили кращого знавця щедрівок. Усі діти отримали солодкі подарунки, а головне – це незабутні враження від свята та гарний настрій.