Зустріч юних сердець

2020-02-14

/Files/images/novini_2017/2.JPG

14 лютого весь світ святкує День Святого Валентина. З нагоди цього романтичного свята в бібліотеці-філії №15 вирувала гарна атмосфера. Приміщення прикрашене різноманітними символами кохання: сердечками, янголами, квітами, повітряними кульками, які створювали гарний настрій усім відвідувачам нашої книгозбірні, а особливо учням 5-А класу Гірничої гімназії, для яких була проведена святково-розважальна програма «Зустріч юних сердець». Бібліотекар Галина Артеменко познайомила їх з історією виникнення свята . Для учнів також були проведені різноманітні конкурси : «Знайди свою половинку», «Аукціон ніжних слів», «Аматорської майстерності», «Інтелектуальний поєдинок», та інші За результатами конкурсів журі обрали Валентину і Валентина класу.

Дозвіллєвий захід сприяв розвитку у дітей творчої активності, комунікабельності, доброзичливості, взаємовиручки та взаємоповаги один до одного.