Свято осені

2013-10-25

/Files/images/DSCN0817.jpg

Чи є пора багатша , щедріша на урожай плодів, ягід, овочів?

Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева?

Чи ще якась пора навіває нам непрошений жаль і смуток за літом, як не осінь?

Звичайно, ні. Скільки віршів, пісень та інших художніх творів присвячено цій найчарівнішій і найщедрішій порі року- осені.

На всі ці питання отримали відповіді учні 4-А класу ЗОШ № 22 класовод Мала Алла Сергіївна на осінньому ярмарку, який пройшов 25 жовтня в бібліотеці- філії №15.

Діти познайомились з поетичними творами про пору року, співали пісні про жовтий падолист, розгадували загадки, зустрічали королеву – Осінь.

Та який ярмарок без Одарки та Омелька, циганки, Явтуха, та звичайного гарбуза з його господинею та синочками і дочками.

Учні продавали вироби ужиткового мистецтва, зроблені власноруч, скуштували гарбузової каші, та щедрих осінніх дарів саду.

Бібліотекарі провели підсумок літнього читання учнів 4 -Б класу. Перемогла у вікторині - Брусенцева Яна і отримала нагороду, дитячу енциклопедію.

Батьки побажали частіше проводити такі смейні свята, адже діти під час проведення заходів стають справжнім, дружним колективом.