Літні канікули з книгою

2012-08-29

Літо непомітно добігає кінця, 1 вересня наші маленькі читачі знову сядуть за шкільні парти. Протягом всіх канікул діти активно відвідували нашу бібліотеку, і нам, бібліотекарям, хотілося б особливо відзначити учнів початкової школи. Найкращий читаючий клас – 3-А (Шевченко Таня, Шербаков Руслан, Комісарчук Луай, Свістунова Аліна, Стах Михайло, Луцюк Іван, Фоменко Євген, Петриченко Аліна, Савченко Анастасія, Сідорчук Олександр,Васькевич Владислав, Мацола Ксенія) , читали не тільки учні, а й класовод Мала А.С., яка постійно цікавилася , як її діти відвідують бібліотеку.

На другому місці 2- А клас і кращі читачі: Скрипчук Анастасія, Терленко Максим, Тимчук Варвара, Луценко Ліза, Медяник Анастасія, Гаврилюк Тимофій

3-є місце розділили 4- Б ( Собчук Аня, Тітенко Ліза, Гайдаєнко Ангеліна, Коваль Марина) та 2-Б класи ( Гайдаєнко Ксенія. Іванов Максим, Андрюшкіна Ірина, Томіляко Данило)

Дуже часто відвідували бібліотеку учні 3- Б класу: Шевченко Богдан та Панін Павло.

Найкращий відпочинок влітку з книгою та комп’ютером , так вважають юні користувачі бібліотеки Бабоша Костя, Панчук Валерій, Гріпіч Єгор та Тимур. Читання вони поєднували з іграми на новому комп’ютері, який бібліотека отримала в 2012 році.

Ми вдячні батькам і бабусям, які заходили час та разом з дітьми приходили до бібліотеки, допомагали дітям читати та вести читацькі щоденники.

. Ми вітаємо всіх учнів та вчителів ЗОШ №22 з початком навчального року, і надіємось на тісну співпрацю.

Всіх бажаючих запрошуємо відвідати бібліотеку, .до послуг користувачів Інтернет та WI-FI, нові надходження літератури, книжкові виставки та зустрічі з цікавими людьми./Files/images/P8140183.JPG