Мій рідний край, до тебе серцем лину!

2012-09-21

Напередодні 258-річниці з дня заснування міста Кіровограда бібліотекою- філією №15 був проведений День краєзнавця. Він включив в себе комплекс різноманітних масових заходів.

Особливо цікавою стала зустріч з нашим земляком, поетом, прозаїком, перекладачем, дитячим поетом – М.Бутенком, автором 200 книг, які видаються в 20 країнах світу.

Доля розпорядилась так, що з 1993 року він проживає в Санкт-Петербурзі, але щороку приїздить на свою Батьківщину, виступає в школах, бібліотеках, музеях. Публікує в Росії твори своїх земляків-українців, допомагаючи цим пропаганді українського слова.

Ось і цього року він завітав до нас на зустріч з учнями 2-Б класу ЗОШ №22 (класовод Ніколенко С.В.) з новим випуском журналу «Зубренок», де надруковані твори членів літературних об’єднань «Парус», та «Євшан», а також привіз свої нові книги, які написані і видані у 2012 році: «Мій зоосад», Що є правда», Перше квітня», «Ягоди на киці». Вони і стали родзинкою нашої зустрічі.

Автор читав свої вірші, загадував загадки, в яких потрібно було дати відповідь в рифму. Читальна зала дзвеніла дитячими голосами і із маленьких слухачів перетворювала їх на досвідчених поетів.

Потім учні читали свої улюблені вірші і за це отримували подарунки від поета – буклет віршів з автографом.

Прощалися як давні друзі. Маленькі ручки бережно тримали дарунок від поета, бажаючи скоріше похвастатись перед батьками, друзями і знайомими своїм скарбом.

Не оминули уваги наших користувачів і інші масові заходи, що відбулися в цей день.

Цікавою стала слайд-презентація «Подорожуючи вулицями міста» для учнів 5-А класу .

Окремо хочеться відмітити презентацію фото-виставки нашої землячки , художниці І. Шестакової «Природи неповторную красу я пензлем, словом, серцем збережу». Дивовижні миттєвості в природі затамувавши подих чекали наших глядачів на фото. Багато схвальних відгуків, здивувань,спонукань до творчості- ось її результат. Виставка зацікавила всі категорії читачів бібліотеки- дітей, юнацтво, дорослих. Учні 9- А класу ЗОШ №22 забажали зробити колективне фото на фоні цієї краси.

Протягом дня ми звертали увагу користувачів на книжкову виставку «Краєзнавчий портрет Кіровоградщини», на якій зібрали найновіші та найцікавіші матеріали з історії та сьогодення нашого міста.

День сплинув, а приємна втома і задоволення від цікавих зустрічей залишиться надовго і в нас, і в наших гостей.

/Files/images/P8220117.JPG/Files/images/P8220111.JPG/Files/images/P8220109.JPG

/Files/images/P8220101.JPG