Бібліотека - територія творчості.

2014-09-25

/Files/images/DSCN2878.jpg

Під такою назвою в бібліотеці-філії №15 проходить Тиждень творчості, який присв’ячений Всеукраїнському Дню бібліотек.

25 вересня відбулась презентація виставки майстрині «Єлисаветградського узвозу» Валентини Дробишевської «Життя у вишивці». Безцінні творіння посіли гідне місце в читальній залі бібліотеки і прийняли перших поціновувачів.

В цей день звучала поезія молодого обдарування – Ренати Тхагушевої, яка переїхала до нас з Донеччини, фортепіанні та пісенні твори у виконанні учнів музичної школи №4.

Ярослава Хаджинова представила створені власноруч вбрання для літературних героїв, а бібліотекар Наталія Ситник розповіла про свою територію творчості: створення картин із мушлів та написання віршів. А далі звучала поезія про наболіле та сьогодення.