2014-10-01

/Files/images/DSCN3004.jpg

30 вересня в бібліотеці відбувся день відкритих дверей. До книгозбірні завітали вихованці дитячого дошкільного закладу №69 « Кристалик» та учні ЗОШ№22. Для них були проведені екскурсії « Книжковий сад для дошкільнят» та « Бібліотека -територія творчості» Дорослі користувачі приймали участь в соцопитуванні « Бібліотекар ХХІ століття це….», та оцінювали роботу бібліотекарів на абонементі. В читальній залі

експонується виставка Валентини Дробишевської майстрині –вишивальниці «Єлисаветградського узвозу» та поробки літературних героїв нашої юної читачки Хаджинової Ярослави, які дуже зацікавили відвідувачів.

Бібліотекарі представили рекламно-іміджеву продукцію виготовлену протягом року.

Познайомили маленьких користувачів –першокласників з новинками літератури .

Бібліотека поповнила свої ряди новими користувачами –дітьми, 51 з них першокласник.

Кожен новий користувач отримав Пам’ятку читачеві з розкладом роботи закладу та правилами користування книгою. Всього в цей день нашу бібліотеку відвідали 253 користувачі, які дуже схвально відгукувались про нашу роботу, а ми ,бібліотекарі ще раз довели, що наша бібліотека дійсноє територією творчості, хорошого настрою і натхнення.