Весна в душі, весна в природі

2015-03-06

/Files/images/DSCN3918.jpg

Ось і настала довгоочікувана для всіх весна, вулиці наповнюються співом птахів, а ночі- криками неспокійних березневих котів. За традицією 1 березня відзначається Міжнародний день котів, а 1 квітня – Міжнародний день птахів. Бібліотекарі філії №15 вирішили поєднати ці свята і 6 березня презентували виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Весна в душі, весна в природі». На ній майстри «Єлисаветградського узвозу» зобразили своїх улюбленців різними техніками: живопис, вишивка, глина, бісер, декупаж, та інші.

Так як презентація відбулася напередодні жіночого свята, бібліотекарі та учні музичної школи №4 привітали всіх присутніх жінок зі святом 8 Березня.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду виставки, яка буде експонуватися до кінця місяця.