Вірні сини України

2015-03-17

. /Files/images/DSCN3950.jpg

В бібліотеці -філії №15 відбулася зустріч з демобілізованим військовослужбовцем Скалько Андрієм Віталійовичем. Окремий мотопіхотний батальйон, в якому служив Андрій, захищав блокпост біля Горлівки та селище Ленінське.

Кожен боєць, – зазначив військовослужбовець,– на своєму місці виконує службові обов’язки, аби пришвидшити перемогу й повернутись у рідну домівку.

Андрій відповідав на запитання школярів, які за останні півроку стали не по роках дорослими, а діти в свою чергу радились з учасником АТО, чим вони можуть допомогти. Свою часточку допомоги учні передали для пораненого військовослужбовця – земляка Вадима Довгорука, а також підтримують бійців малюнками та листами.

Бібліотекарі підготували фото-стенд «Вірні сини України». Відкриття стенду, присвяченого героям, загиблим в зоні АТО - данина пам’яті нашим землякам, які віддали життя за рідну землю.