Тиждень дитячої книги

2015-03-19

/Files/images/DSCN3962.jpg

18 березня Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартував в різних регіонах України. У ці дні в бібліотеках для дітей та юнацтва проводяться різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію серед дітей читання, книги і бібліотеки як скарбниці знань.

Бібліотекарі філії №15 підготували для своїх користувачів цікаві виставки, бібліотечні марафони, вікторини, інтелектуальні ігри, конкурси творчих робіт та шашковий турнір.

В читальній залі експонується виставка «На вас чекає світ чудовий книги», яку активно переглядають діти.

Щоб виховати юного читача справжнім українцем, бібліотекарі створили на абонементі

етнографічний куточок. Старовинні речі, знаряддя праці, книги виховують юного користувача в дусі патріотизму за свою державу. Кожен повинен знати свою історію,

культуру, традиції і пишатися, що живе в своїй країні. Діти з задоволенням розглядають предмети побуту наших предків.