2015-06-02

/Files/images/novini2015/DSCN4656.jpg

День 2 червня в бібліотеці-філії №15 розпочався з чудового дитячого свята «Світ дитинства любові і миру просить». До нас завітали діти з оздоровчого табору « Барвінок» , що розпочав свою роботу при загальносвітній школі №22.

Бібліотекарі провели казково-правову вікторину за якою відомі герої відстоювали свої права за статтями Конвенції про права дитини. А потім відправились у кругосвітню подорож океаном розваг та робили зупинки на різних цікавих островах.

На острові «Майбутніх художників» діти переглянули виставку дитячих малюнків

«Щоб дитинство не вкрала війна» та обрали переможця конкурсу. Пришвартувавшись до острова «Любителів книги», активно відповідали на питання вікторин та конкурсів.

Учасники свята випробували себе і в традиційному малюнку на асфальті, як справжні мурахи трудились, щоб малюнок вийшов змістовним та колоритним. Кожен учасних заходу виготовив «Голуба миру» на крилах якого висловив свої побажання: миру, сонця, щасливого дитинства. На завершення заходу, діти відпустили в небо повітряні кульки, а разом з ними ісвої заповітні мрії та бажання.

Присутніх - 42