Свято шкільної родини

2015-12-12

/Files/images/novini2015/DSCN5865.jpg

12 грудня в бібліотеці-філії №15 відбулося свято родини «Без сім’ї немає щастя на землі». Батьки та діти 1- В класу загальноосвітньої школи №22 довго та ретельно готувалися, адже таке свято в їхньому житті - вперше. Саме з сім`ї починається земне життя людини. Тут вона здобуває свій перший досвід спілкування зі світом, звідси робить свої перші кроки, тут пізнає цінності життя, вчиться шанувати батька, матір, свій рід, любити землю, де народилася, берегти пам'ять свого роду. Родиною для дитини стають не лише батьки, сім`я, в широкому сенсі родиною є і друзі, і школа, і бібліотека.

Першокласники із задоволенням розповідали вірші про мам-трудівниць, про татусів-спортсменів, про важливих друзів у їхньому житті бабусь та дідусів. Старанні учні підготували пісенне привітання рідним та подарували листівки, які виготовили власними руками. Бібліотекарі провели конкурси та вікторини для дітей та батьків, запросили родини до сімейного читання.