Віртуальний світ для тебе

2016-07-01

/Files/images/novini2015/DSCN7701.jpg

Інтернет поступово стає вагомим джерелом пошуку інформації. Тож нагальним є завдання формування інформаційної культури читачів. 1 липня для юних користувачів бібліотеки-філії №15 проведено інформаційну годину «Віртуальний світ – для тебе» Бібліотекарі допомагають юним користувачам зорієнтуватися у світі інформації, підказують дітям корисний інтернет- контент: освітні портали, цікаві сайти, електронні енциклопедії, он-лайнові версії дитячих та молодіжних журналів, віртуальні хоббі - клуби. Адже це так важливо – пояснити, що світ Інтернету не обмежується он-лайн іграми і соціальним сервісом „ВКонтакте” – найпопулярнішим ресурсом, в якому „живуть” сучасні школярі. У віртуальному світі можна знайти нову цікаву дитячу книгу та познайомитись з її автором.