35-річний ювілей бібліотеки

2013-04-25

/Files/images/DSC_1155.JPG

25 квітня бібліотека-філія №15 відсвяткувала свій 35-річний ювілей.

Ювілей бібліотеки - це велике свято. І це завжди є своєрідним підсумком зробленого, досягнутого.

Роки біжать, летять ... Але не старіє бібліотека - навпаки, оновлюється, стає все більш сучасною і цікавішою. Сьогодні це технічно укомплектований інформаційний центр, який відкриває своїм читачам як віртуальні, так і книжкові простори. Нині бібліотека має інтернет-центр: 3 комп’ютери, під’єднані до всесвітньої мережі Інтернет, в приміщенні діє WI-FI. Де, як не у храмі бібліотеки, можна відпочити , поповнити свою нішу знань, зосередитись та упіймати свою музу.

Наша бібліотека – це центр відпочинку, духовності та інформації, це плідна співпраця з літературно-мистецьким клубом «Євшан», творчим об’єднанням «Парус», громадською організацією Єлисаветградський узвіз.

Стоїть бібліотека на землі, вища і святіша від усіх богинь. І це не просто храм науки і душі – це наша історія. У неї велика бібліотечна сім'я – наші користувачі 2250 чоловік та одвічні наші супутники – друзі, партнери: ЗОШ № 22 , музична школа №4, дитячий виховний заклад №69 « Кристалик», СЮТ.

Ніщо не замінить нам теплого людського спілкування і це є дивізом роботи. Колектив бібліотеки гордий тим, що має дуже багато друзів серед талановитих творчих людей нашого міста. Жодного свята не проходить без дуету « Тембр» - керівник Анатолій Петрович Чечель , який пише вірші та музику. Ансамблю «Любисток» - жителі мікрорайону не раз слухали пісні у їх виконанні. Дуету «Доля» - Гарбар Павло Сергійович та Захарова Валентина Петрівна, часті гості клубу « Євшан». Поетів: Царук Антоніни, Надутенко Олени , Савицької Надії, Солодової Людмили, Литвинюка Дмитра, Кокіної Лариси, Рибченко Катерини, Левандовського Миколи, Бутенко Миколи, наш земляк, проживае в Санкт-Петербурзі, та є другом нашої бібліотеки. Ми щиро вдячні майстрам своєї справи, виставки яких проводились в стінах бібліотеки: Гоєнко Ірині (лялька – мотанка), художникам Ірині Шестаковій та Віктору Луганщуку, Вариводі Еммі - роботи з мушлів, Орловській Валентині, Залізняк Вірі – вишивальниці, та багатьом іншим нашим друзям, яких ми завжди раді бачити в нашій книгозбірні.

Ми вдячні всім хто приймав участь в святкуванні нашого ювілею. Здоров’я вам, наснаги, творчих злетів і хороших друзів.

Вдячні депутату міської ради Кролевцю А. В. за фінансову підтримку.

Завідуюча філією №15 Натальченко Катерина