День дружби в бібліотеці

2016-07-30

/Files/images/DSCN7874.jpg

«Бібліотека – зона дружби», так назвали свій захід бібліотекарі філії №15, присвячений Міжнародному дню дружби, який відзначається в світі 30 липня. Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Ми, люди, всі такі різні, у нас можуть бути зовсім своєрідні погляди на одні й ті ж речі, різна культура, різні підходи у вирішенні тих чи інших питань, але не маючи дружби між собою, ми починаємо наражати на небезпеку не тільки оточуючих нас людей, але також і самих себе. У ході проведення заходу працівники книгозбірні познайомили користувачів з літературним дайджестом «Ти не один коли є книга». Твори В. Нестайка, С. Козлова, Ю. Тарабанчука, В Драгунського розповідають про справжню дитячу дружбу.

В процесі спілкування бібліотекаря Кулик Олени з дітьми, склався образ справжнього друга, юні користувачі бібліотеки розповіли з ким вони товаришують, віднайшли прислів'я, приказки про дружбу, згадали прочитані книги на цю тему. Бібліотекар запропонувала розглянути декілька ситуацій, а діти відповідали, як би вони повели себе в них. Майстер-клас з фейс-арту провела для юних користувачів бібліотеки Андрюшкіна Ірина. Колективна творча праця над створенням картини з аплікацій під назвою «Україна – дружня країна» подарувала учасникам заходу гарний настрій, позитивні емоції та насолоду спілкування з друзями.

Наприкінці заходу діти вголос прочитали "Добрі закони дружби", привели приклади дружніх відносин та пообіцяли бути друзями бібліотеки.