Шкідливі звички

2016-11-24

/Files/images/novini2015/DSCN8891.jpg

24 листопада в бібліотеці-філії №15 проведено день інформації «Рабство за власним бажанням», метою якого була популяризація здорового способу життя, боротьба зі шкідливими звичками.

Бібліотекарем абонементу проведено огляд книжкової виставки «Різні дороги в прірву», яка знайомить користувачів з літературою про шкідливість куріння, алкоголю та наркотиків.

Гра-розминка «Я не курю, тому що…», перегляд відеороликів «Шкода куріння», рольова гра «Як сказати «Ні!» сприяли профілактиці негативних явищ серед підлітків. Кожен учасник заходу отримав рекомендаційний буклет «Планета здоров’я». Як дорослі так і діти прийшли до висновку,що

найцінніше — це просте виживання і безпечне існування на нашій планеті Земля, завдяки здоровому способу життя.