Бібліотека-центр розвитку громади

2016-12-22

/Files/images/novini2015/DSCN9076.jpg

«Бібліотека – центр розвитку громади» – під такою назвою відбувся звіт перед мешканцями мікрорайону працівників книгозбірні №15. 22 грудня на гостини завітали друзі, партнери по роботі, користувачі. Плідна співпраця поєднує багато років бібліотеку з громадською організацією «Єлисаветградський узвіз», музичною школою №4, загальноосвітньою школою №22, самодіяльним колективом «Гірничанка» З 2016 року в бібліотеці проводить прийом громадян депутат міської ради Сергієнко Григорій Вікторович.Публічний центр регіональної інформації, який функціонує вже декілька років при книгозбірні, інформує користувачів про нові законодавчі акти, постанови та рішення органів місцевого самоврядування, децентралізацію та реформи заради поліпшення життя людей на селищі Гірничому. Про бібліотечні заходи для розвитку громади звітувала завідувач філії Катерина Натальченко.

Присутні на заході, за чашкою чаю ділилися враженнями, слухали юних співаків, музикантів, поетів та обговорювали творчі плани на майбутнє. Прудка Любов Іванівна, від імені мешканців мікрорайону, подякувала колективу бібліотеки за хорошу роботу в 2016 році.