Україна - це ми

2017-06-27

/Files/images/novini_2017/DSCN1217.jpg

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Я — українець...

До Дня Конституції України в бібліотеці-філії № 15 провели годину громадянства «Конституція – основа моєї держави»

Діти дізнались про історію створення української Конституції. Зокрема про першу українську Конституцію, яка була створена гетьманом України Пилипом Орликом в 1710 році і називалась «Конституція прав і свобод Запорізького війська». Це була одна з перших конституцій Європи.

28 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон України, який гарантував громадянам права і свободи, наблизив Україну до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Вікторина «Чи знаєте ви Україну?» допомогла пригадати факти про історико - географічне положення України. Концертна програма

«Україна – це ми» розкрила таланти юних користувачів нашої бібліотеки.

Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну, культурну та заможну європейську державу.