Джерела знань про рідний край

2018-09-15

/Files/images/novini_2017/DSCN4130.JPGНетрадиційно розпочався день краєзнавця, проведений бібліотекарями філії №15 біля музичної школи №4 на селищі Гірничому. До дня міста юні таланти підготували чудовий концерт. А бібліотекарі розповіли мешканцям мікрорайону про поетів та письменників, які проживають або працюють на селищі, презентуючи книжкову полицю «Поетичний віночок Гірничого». Краєзнавча карусель знайомила з історією, культурою , визначними постатями нашого краю. Родзинкою свята було краєзнавче лото. Як діти так і дорослі із задоволенням давали відповіді на запитання, показуючи свою ерудованість і знання. За кожну правильну відповідь – отримували солодкий приз. Панувала дружня, тепла атмосфера спілкування, гумору, невимушеного діалогу.

А в стінах бібліотеки користувачі здійснили фантастичну прогулянку по вулицях старого Єлисаветграда по маршруту міського трамвая від залізничного вокзалу до міського саду за поштовими листівками Андрія Ліпатова. Діти з цікавістю переглянули сюжет: «Мій путівник. Кропивницький – місто палаців та пам’ятників». Знайомство з виставкою «Відкрий для себе рідний край» логічно завершило День краєзнавця в бібліотеці.