Скажи людині добре слово

2020-10-01

/Files/images/na_sayt/DSCN7321.JPG

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Бібліотекарі філії №15 провели годину доброти «Скажи людині добре слово». Всіх користувачів, які завітали до бібліотеки привітали зі святом, а деяких – у телефонному режимі, адже в цьому році коронавірус вніс свої корективи.

Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках, не будемо про це забувати.

Шановні наші ветерани, вітаємо вас! Бажаємо усім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай родинний теплий вогник завжди зігріває ваші серця.