Нам українською судилось говорить

2021-11-09

/Files/images/novini_2020/зображення_viber_2021-11-04_14-37-40-928.jpg

9 листопада в бібліотеці-філії №15 проведено День української писемності та мови. Працівники бібліотеки презентували книжковий калейдоскоп «Слово до мудрості промінь», завдяки якому користувачі протягом дня знайомилася з безцінними літературними пам’ятками українського народу: «Повість минулих літ», «Велесова книга», «Енеїда» І. П. Котляревського, «Кобзар» Т. Г. Шевченка, представлені книжкові видання про історію української мови, вислови та цитати відомих людей.

Для учнів Гірничої гімназії була проведена мовознавча година «Мовою рідною світ пізнаю». Під час заходу присутні познайомилися зі сторінками історії української мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку. Під час мовознавчої гри «Чи знаємо ми українську мову», діти перевірили свої знання з правопису та дізналися багато нового з історії її виникнення.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас!