Від зими до зими

2022-01-20

/Files/images/2022rk/зображення_viber_2022-01-20_13-57-41-615.jpg

Від зими до зими поринемо у свята.

В народі говорять: "Зима прийшла - свята привела". І дійсно: взимку майже щодня – свято. Саме з грудня починаються зимові свята, яких з нетерпінням чекають і діти і дорослі.

20 січня бібліотеку-філію №15 відвідали учні Гірничої гімназії для участі у засіданні клубу «Запитайко». Діти ознайомилися зі звичаями українського народу, що сформувалися протягом століть і освячені віками. Серед них Новорічні та Різдвяні – одні з найулюбленіших і найбажаніших як для дітей, та і для дорослих. Це добрі та світлі свята. Вони втілюють наші мрії і надії, радість зустрічі з рідними та близькими, тепло родинного вогнища, любов і турботу про близьких людей. Для школярів бібліотекарі підготували веселі ігри, конкурси, вікторини та презентували виставку «Мудрість і чарівність казки».

Діти залишали бібліотеку в піднесеному настрої, сповнені позитивних емоцій та з казками про зиму .