День сімейного читання

2022-05-17

/Files/images/2022rk/на сайт.png

Без сім’ї і свого роду немає нації, народу», під такою назвою пройшов День сімейного читання у бібліотеці-філії № 15. На захід були запрошені сім’ї, в яких батьки читають зі своїми дітьми та всі бажаючі. Бібліотекарі потурбувалися, щоб спілкування сімей з книгою було цікавим та корисним, щоб об’єднати дорослих і дітей у спільному сімейному читанні.

Стартував День сімейного читання з представлення сімей та з перегляду відео презентації: «Література для сімейного читання», презентації книжкових виставок «Кожна родина –зернина України», «5-Д новинок» та « Казка + природа- читаю з насолодою».

А потім почалася година спілкування: «Дружить з книгою родина». Учасники розповідали про свої традиції, пов’язані з читанням, про домашню бібліотеку. Кожен рекламував вголос свою улюблену дитячу книгу, ділився враженням про прочитане.

Приємно, що родини бережуть традиції шанування книги в сім’ї, продовжують разом з дітьми читати кращі твори дитячої літератури.

Ми, бібліотекарі, своєю діяльністю підтримуємо традиції сімейного читання і розвиваємо їх для того, щоб у кожній родині вечорами частіше звучали сторінки улюблених книг.