День Валентина

2023-02-14

/Files/images/2022rk/зображення_viber_2023-02-09_15-06-52-042.jpg

В Україні триває війна, але бажання повноцінно жити, кохати, мріяти ‒ непереможне! Саме під таким гаслом пройшов захід присвячений Дню святого Валентина.

Бібліотека - філія №15 разом з Телевною Тетяною Анатоліївною, керівником гуртка Комунального закладу Міського центру дитячої та юнацької творчості, підготували для своїх користувачів майстер-клас по моделюванню та виготовленню валентинок. У затишній залі бібліотеки панували творча атмосфера, позитив, усмішки й живе спілкування. Діти залюбки власноруч створювали сувеніри, які даруватимуть до свята закоханих рідним і друзям.

Окрім цього, кожен, хто завітав в цей день до бібліотеки, взяв участь у позитив-акції "Я люблю свою бібліотеку". Читачі висловлювали щирі почуття любові до книги, до бібліотеки, залишаючи свої зізнання на бібліовалентинці.