Тиждень дитячого читання

2023-03-28

/Files/images/2022rk/стиснутий колаж.jpg

28 березня у бібліотеці-філії №15 відбувся День інформації «Книжки читай - успіху досягай» в рамках Тижня дитячого читання. Протягом дня була проведена презентація виставки «Книжкова феєрія дитинства», під час якої юних користувачів ознайомили з добіркою сучасної літератури для дітей. Далі було відкриття куточка дитячої творчості «Чарівна галявина». З цікавістю діти відповідали на питання вікторини «Барвистий світ емодзі: відгадай книгу за набором смайлів». Після цього учасники заходу перемістились до читальної зали, де на них чекав огляд літератури "Доля планети у наших руках» та презентація Арт-галереї робіт бібліотекарів «З Україною в серці творимо дива». Окрім цього в читальній залі була відкрита ігрова локація, на якій діти мали змогу пограти в цікаві настільні ігри. День інформації пройшов цікаво і продуктивно, бо кожна дитина, що завітала в цей день до бібліотеки, отримала корисну інформацію, і мала можливість обрати для читання книги за власним смаком і уподобанням.

/Files/images/2022rk/стиснутий колаж.jpg